Проектування об’єктів зв’язку

Приватне підприємство “Ітел-Сервіс” проводить діяльність у сфері проектування та організації будівництва об’єктів зв’язку.

     Ми виконуємо весь спектр інжинірингових робіт щодо будівництва об’єктів зв’язку:

  • Комплекс передпроектних робіт щодо вибору майданчиків для будівництва об’єктів зв’язку та погодження їх у відповідних органах.
  • Оформлення та реєстрація договорів оренди.
  • Повний комплекс проектних робіт (розробка робочих проектів, проектів металоконструкцій, фундаментів, прив’язок).
  • Отримання експертиз та погоджень проектної документації у відповідних державних службах.
  • Комплекс робіт щодо супроводу будівництва та легалізації об’єктів зв’язку (авторський нагляд, отримання декларацій ДАБІ на початок та закінчення будівельних робіт, виготовлення та погодження санітарних паспортів та інше).

В 2010 році наші інженери пройшли курси підвищення кваліфікації "Проектування та будівництво в районах з підвищеною сейсмічною активністю та складними інженерно-геологічними умовами". В 2012 році отримали кваліфікаційні сертифікати інженерів-проектувальників в частинах: забезпечення механічного опору та стійкості, забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму, забезпечення безпеки життя і здоров'я людини, захисту навколишнього природнього середовища.

З часу заснування підприємством «Ітел-Сервіс» було запроектовано та модернізовано більше 900 об’єктів зв’язку. Постійними замовниками підприємства є ПрАТ “Київстар”, ТзОВ ”Інтертелеком”, ПрАТ “МТС Україна”, Концерн РРТ, ТзОВ "Зеонбуд".